CustomBlocks

Novinky

V Skopje napokon piaty

16.5.2017
V Skopje napokon piaty
Krátky návrat k vodnému zjazdu nepriniesol Matejovi Beňušovi cenný kov. Strieborný olympijský medailista vo vodnom slalome bojoval v macedónskom Skopje na majstrovstvách Európy

Výmena slalomu za zjazd

11.5.2017
Výmena slalomu za zjazd
Pre strieborného olympijského medailistu, vodného slalomára Mateja Beňuša sa po dlhých mesiacoch začína súťažná časť sezóny. Tentoraz ju odštartuje netradične na majstrovstvách

Kto je Matej Beňuš?

Reprezentant SR vo vodnom slalome. Na OH v Rio de Janeiro vybojoval v C1 pre Slovensko striebornú medailu.

Za svoje najväčšie predchádzajúce úspechy považuje bronz z MS v roku 2011, tešil sa aj zo zisku striebornej a bronzovej medaily na ME v roku 2010 a 2013.

Kalendár a výsledky

DátumAkciaMiestoVýsledokNa stiahnutie
28.1. - 30.1.2017 majstrovstvá Oceánie Auckland / NZ 2. miesto Stiahnuť
17.2. - 19.2.2017 Australian Open Penrith / AUS 2. miesto Stiahnuť 
11.5. - 14.5.2017 majstrovstvá Európy v zjazde na divokej vode Skopje / MK 5. miesto Stiahnuť
1.6. - 4.6.2017 majstrovstvá Európy Tacen/SLO
16.6. - 18.6.2017 1. kolo Svetového pohára Praha / CZE
23.6. - 25.6.2017 2. kolo Svetového pohára Augsburg / DE
30.6. - 2.7.2017 3. kolo Svetového pohára Markkleeberg / DE
1.9. - 3.9.2017 4. kolo Svetového pohára Ivrea / ITA
8.9. - 10.9.2017 Finále Svetového pohára La Seu d’ Urgell / ESP
27.9. - 1.10.2017 majstrovstvá sveta Pau / FRA

Výsledky 2016

DátumAkciaMiestoVýsledokNa stiahnutie
5.2. -  7.2.2016 Australian Open Penrith / AUS 1. miesto Stiahnuť
19.2. - 21.2.2016 majstrovstvá Oceánie Penrith / AUS 1. miesto Stiahnuť
12.5. - 15.5.2016 majstrovstvá Európy Liptovský Mikuláš / SVK 5. miesto Stiahnuť
10.6. - 12.6.2016 2. kolo Svetového pohára Seu d' Urgell / ESP 20. miesto Stiahnuť
17.6. - 19.6.2016 3. kolo Svetového pohára Pau / FRA 8. miesto Stiahnuť
7.8. - 9.8.2016 Olympijské hry Rio / BRA 2. miesto Stiahnuť
2.9. - 4.9.2016 4. kolo Svetového pohára Praha / CZE 1. miesto Stiahnuť 
7.9. - 11.9.2016 5. kolo Svetového pohára Tacen / SLO 8. miesto Stiahnuť
24.11. - 27.11.2016 WhitewaterXL Auckland / Nový Zéland 2. miesto Stiahnuť