Môj tím

Športové centrum polície

Športové centrum polície zabezpečuje, v spolupráci so športovými klubmi polície a Úniou telovýchovných organizácií polície SR, prípravu športovcov na vrcholné športové podujatia. Matej Beňuš do Športového klubu polície prestúpil z prvého klubu, ktorým bola Slávia UK.

Pavel  Ostrovský

Pavel Ostrovský

Tréner / Coach

Pavel Ostrovský dlhodobo pracuje v klube ŠKP Bratislava, súčasťou ktorého sú aj medailisti z OH 2016. Škantárovci v Riu vyjazdili zlato, Matej Beňuš striebro. Tridsaťosemročný Ostrovský doteraz viedol Andreja Máleka či Richarda Macúša. V jeho realizačnom tíme sa objaví aj Milan Kubáň, ktorý dlhodobo spolupracuje s japonskými pretekármi. Pod jeho vedením skončil Takuja Haneda v Riu za Beňušom a vybojoval pre Japonsko historický bronz.


Tomáš Gurský

Tomáš Gurský

Športový psychológ / Sports Psychologist
E-mail:

Vyštudoval psychológiu na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. V minulosti bol juniorským a akademickým reprezentantom v zjazdovom lyžovaní, neskôr trénerom zjazdového lyžovania. Už vyše dvadsať rokov vedie súkromnú psychologickú prax a medzi jeho klientov patrí napríklad aj Elena Kaliská, olympijská víťazska vo vodnom slalome, Zuzana Kamasová, slovenská golfová jednotka, či Boris Novotný, strieborný medailista z ME v džude.

Michaela  Grendelová

Michaela Grendelová

Mediálne zastúpenie / Media Relations - SPR media
E-mail:

Vyštudovala žurnalistiku a germanistiku na Univerzite Komenského v Bratislave a na univerzite v nemeckom Koblenzi. Od roku 1997 pracovala vo viacerých médiách – v denníku Šport, rádiu Expres, rádiu Viva a v TV Markíza, bola šéfredaktorkou časopisu Travel In. Po 13 rokoch kariéry novinárky prijala ponuku riadiť komunikáciu a mediálnu operáciu Majstrovstiev sveta IIHF v hokeji 2011 v Bratislave a Košiciach. Okrem propagáciie a organizácie športových podujatí sa zameriava na krízové PR a komunikáciu komerčných spoločností.