Nová tvár exkluzívnej značky

Uverejnené 4.10.2017
Nová tvár exkluzívnej značky

Strieborný olympijský medailista, vodný slalomár Matej Beňuš sa stal prvým športovcom, ktorého bude obliekať exkluzívna značka Nicollas Berenique. Spoločnosť patrí k špičke v oblasti pánskej módy.

Poznávacím znamením značky je šitie na mieru pre zákazníka a kvalitné materiály. Obleky sú charakteristické komfornosťou, štýlom a eleganciou v jednom. Pre olympijského medailistu Mateja Beňuša bude Nicollas Berenique dodávať oblečenie najmä spoločenské udalosti, no i mimo nich. „Chceme priniesť do slovenskej modernej tvorby, najmä v pánskej oblasti, naozaj jedinečné kúsky. Záleží nám na tom, aby páni mali pocit jedinečnosti, či už prídu do práce, alebo spoločenskú udalosť. Platí to aj o športovcoch a práve to bol jeden z dôvodov, prečo sme si vybrali Mateja Beňuša. Telom je športovec, no srdcom džentmen a keďže úspešní muži nosia obleky značky Nicollas Berenique, na najbližších akciách v nich už môžete vidieť aj Mateja,“ hovorí Nikoleta Kosťuová zo spoločnosti Nicollas Berenique.

Oblečenie Nicollas Berenique je vstupenkou medzi biznis elitu. Najznámejšími tvárami značky sú herci Juraj Kukura a Štefan Skrúcaný, ktorí predvádzajú modely na tých najvýznamnejších prehliadkach v rámci Slovenska i Česka. Mimo sezóny môžu fanúšikovia vidieť v netradičnej úlohe na prehliadkovom móle aj najnovšiu tvár značky - vodného slalomára Mateja Beňuša. „Počas sezóny sa budem sústrediť na preteky a mimo nej si vyskúšam aj to prehliadkové mólo. Beriem to najmä ako zábavu, určite nemám v pláne vymeniť šport za modeling, no keď má oslovili s požiadavkou odprezentovať niektorý z oblekov na prehliadke, povedal som si a prečo nie,“ hovorí s úsmevom Matej Beňuš, ktorý získal na nedávnych majstrovstvách sveta zlato v súťaži hliadok a striebro v zjade. „Štýlové oblečenie podľa mňa už nie je výsadou len biznismanov. Je dôležité aj pre nás športovcov. Najmä po sezóne a v závere roka máme množstvo sponzorských i spoločenských povinností a práve tam by sme sa mali prezentovať štýlovo a na úrovni,“ dodal Beňuš.

O značke Nicollas Berenique
Bespoke tailoring – šitie na mieru pre zákazníka, je pre spoločnosť Nicollas Berenique hlavným poznávacím znamením. Na výrobu používajú najkvalitnejšie materiály a látky svetoznámych výrobcov ako napríklad Ermenegildo Zegna, Emanuel Ungaro, Scabal alebo Holland & Sherry a mnohí iní. Dokonalosť oblekov spočíva aj v tom, že od zákazníka si pri prvom stretnutí zoberú až 46 mier a oblek potom dolaďujú do najmenších detailov. Na Fashion Week v Číne získala značka Nicollas Berenique ocenenie Návrhár roka.